| Bikerul a întrebat:

Cum pot trata sinuzita? Am 14 ani si am sinuzita, e grav? Cand sunt racit suflu puroi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.csid.ro/......-12815375/
De ce nu citeşti şi singur despre asta? Este cam grav, din ce ştiu eu. Până acum mi-au fost relatate 3 astfel de cazuri care, în cele din urmă, au ajuns la operație că, trezi fiind, au suportat această metodă chirurgicală care este extrem, extrem de dureroasă.
http://www.alertaorl.ro/2012/01/ce-inseamna-sinuzita.html?m=1

| BackAgain a răspuns:

O tratezi apeland la un doctor, nu la Google (fie useri TPU, fie tot felul de site-uri). Situatia e destul de naspa si auto-medicatia mai des inrautateste lucrurile decat le rezolva.