| Sinceritate a întrebat:

Cum poti ajunge la inaltimea de 1.70 de la 1.60?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| m2704 a răspuns:

Facand exercitii de intindere a coloanei:tractiuni in mod general.

| larisuka99 a răspuns:

Pai este o metoda care te ajuta lent si iti face corpul frumos: poti urca cu bicicleta pe un deal cam o data pe saptamana sa zicem duminica dimineata.

| miki2 a răspuns:

Date concrete:varsta, constitutie, parinti, si ai raspunsul.