| cinevainpanamea a întrebat:

Are ceva daca fata are 1.70 si baiatul 1.60-1.65? :-s

10 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Poate pentru. voi nu conteaza acest aspect, insa ...lumea se va uita asa si asa.

Daca va iubiti.nu conteaza inaltimeaa...

Totusi pune-l sa joace handbal sau bascket!

| alexa007 a răspuns:

Adica? te referi in iubire? nu are nimic, important este sa va iubiti si sa va intelegeti bine.

| Miha1308 a răspuns:

Inaltimea conteaza foate putin... iubire sa fiebig grin

| Kitty a răspuns:

Nu, nu chiar, daca cei doi se plac nu mai conteaza inaltimea.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu e chiar aşa mare diferenţa de înălţime, şi oricum nu contează ce spune lumea, important e să îţi fie ţie bine.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu e si oricum nu conteaza.Important e sa va iubiti mult, ignoratai paririle lumii. Ce e inauntru conteaza mai mult!

| sinblade27 a răspuns:

Nu e diferenta mare aveam eu una prin primii ani de facultate de 1. 94 si aveam 1. 70 deci eu eram ala care trebuia sa mearga cu scara

| luSi_5044 a răspuns:

Daca 2 pers0ane se plac, nu cred ca ar c0nta inaltimea.

| bogdan96 a răspuns:

Depinde de persoane... daca personnele pun iubirea in locul prejudecatilor celorlalti nu este nimic... dar daca ei asculta lumea din jur care ii critica este un lucru total gresit

| lusyndra a răspuns:

Da
va trebui sa te apleci daca vrei sa il saruti