| Justlikeme2 a întrebat:

Cum poti scăpa de vânătăi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Hepathrombin gel este un bun anticoagulant, l-am folosit pe timpul cand am suferit de tromboza, apoi si dupa... cand ma lovesc accidental si imi apar vanatai, aplic gelul dimineata si seara cam 1-3 zile si vanataia dispare.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apa rece sau gheata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu apa rece si mult timp.

| Cmmadalinaa a răspuns:

Gheață

| Simpaticulproiector a răspuns:

Asteapta catva timp