| Hezhex a întrebat:

Cum sa am patratele mai repede intr-o luna sau 2 sau mai putin de o luna care metode sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa intr-o luna sau doua.
Poate intr-un an sau doi, cu multa munca zilnica si dieta adecvata.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca la 13 anisori este mai important sa cresti inalt si dezvoltat armonios, decat sa te preocupe "patratelele" adultilor?

| Celcestietot a răspuns:

Slabesti si cresti muschii in acelasi timp.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

In timpul spus de tine se poate numai daca iti desenezi patratele

| Zinv a răspuns:

Salbesti:
- Renunti la dulciuri, pe cat posibil la zahar.
-Mananci echilibrat (fructe, legume)
-Mananci la ore normale (nu in toiul noptii)
-Renunti la Fast Food (Mc, Kfc etc.)
-Nu mai mananci multa paine
Te apuci de sport:
-Sala, e posibil sa ai nevoie de certificat verde.
-In casa, iti cumperi o bara de tractiuni, o saltea de abdomene.
Cu bara de tractiuni poti face foarte multe exercitii pentru abdomen.
Bara de tractiuni costa 100-150 lei la Decathlon si salteaua de abdomene o gasesti tot la Decathlon si costa in jur de 30-70 lei (depinde ne marime)
In concluzie mananci sanatos si faci sport.
Spor!