| NubleReapper a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a avea patratele repede?

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Te sprijini cu burta de un gard de plasa in patratele, si asa vei avea impresia ca le-ai dobandit foarte repede.Ca sa faci intr-adevar patratele, iti trebuie timp, rabdare si multa munca la sala. Ceea ce e frumos, se obtine si se pastreaza greu, asa sa stii.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

2-3 ore de tras la fiare in fiecare zi si mancat multa, foarte multa carne cu f putine legume si fara pic de carbohidrati.

| Hammurabi a răspuns:

Transplant? laughing

| Nemessys a răspuns:

Exista pix-uri...

| missfatadelatara a răspuns:

Ai auzit de marker? Pix? Creion?

Pătrățele de ciocolată?

Photoshop?

| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

Foarte multe abdomene și hidratare plus sa mănânci sănătos cambrata multe grăsimi și să nu te bata stresul sa iei suplimente decât dacă vrei să te distrugi