| Inkreator a întrebat:

Cum pot sa fac patratele foarte repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Abdomene, flotari, genoflexiuni cate 50 in 3-4 serii de 3 ori pe zi.

14 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Pey facand abdomene!

| ombladon a răspuns:

Stand toata ziua in fata calculatorului sigur o sa faci...vad ca in ultima vreme toti cocalarii vor sa faca "muschi si patratele" si foarte repede laughing...trebuie sa lucrezi abdomenul si asta nu se face intr-o saptamana!

| Hikari a răspuns:

Pai daca te duci la sala thinking, faci cam intr-o luna, sau cam in cateva saptamani. Trebuie sa muncesti din greu ca sa le ai cat mai repede. Bafta!winking

| Stein a răspuns:

Cu totii n aveti habar ce spuneti sa faci muschi e un proces foarte mare(dureaza mult timp) daca o sa faci multe exercitii pentru abdomen si alergat sau alte din astea in cateva luni(+5) o sa vezi catea diferente...

| calexiandra a răspuns:

Pachetzele pe abdomen? la sala desigur happy cu mult antrenament si cu vointa se poate orice happy

| Barney a răspuns:

Exercitii + fara dulciuri, sucuri

| yonutz1 a răspuns:

Foarte multe abdomene happy

| Frankie a răspuns:

Cu echerul.

| xsl33t a răspuns:

Le desenezi cu markerul

| FlorianMitu a răspuns:

Pai fi atent nu glumesc eu am reusit in 2 saptamani sa fac patratele iei un fular mai gros si il infasori inprejurul burtei dar strans cati sati stranga grasimea si pe urma faci timp de 30 de minute de 3 ori pe zi cate 20 cate 20 faci multe si trebuie sa ai vointa si pe urma umbla fetele dupa tine

| jurjd a răspuns:

Foarte simplu. faci abdomene

| Crzy_Man_1990 a răspuns:

TPU am si eu o int am
am 13 ani
vreo 1, 70 m
si fac apdomene de vreo 1-2 luni dar cate 3-4 zile p saptamana si fac 3 tipuri de apdomene si mi se pare ca am exagerat in ciuda ca nu ma doare nimic nu simt nimic direfit dar am facut doar 2 lini. big grin vr sa sftiu si eu cam in cate luni daca fac cate 500 ( fara sa obpsesc)

| cishfuiwfh a răspuns (pentru Crzy_Man_1990):

Eczact si eu la fel big grin

| cishfuiwfh a răspuns (pentru Crzy_Man_1990):

Eczact si eu.lafel big grin