| PistaMatei a întrebat:

Stiti vreo metoda de a face ABS(patratele) in cam o luna?
Va rog sa imi spunet numai metode care le-ati incercat si au functionat!
Nu ma supar daca este o metoda de a face si mai repede!happy
P.S-nu sunt cel mai bun atlet, ca sa zic asa!

Am 1.66-167m cam 50 kg si 12 ani jumate(chiar mai mult!
Dupa aceste cifre par potrivit, dar am putina burta!

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai si burta e imposibil sa faci patratele intr-o luna. Incearca doar sa eviti fast-foodul, dulciurile, sucuruile din comert, patiseria. Sa bei 2L de apa pe zi intr-o sticla in care adauga si 2 felii de lamaie, si bea asa fara zahar sau miere.
Ca exercitii, cel mai recomandata ar fi sala, daca nu :
https://www.youtube.com/watch?v=cfY_4m3RVRc
https://www.youtube.com/watch?v=dmiRcuQVli4
https://www.youtube.com/watch?v=lzexEfVVcII
Succes si o seara placuta! :)

| PistaMatei explică (pentru Adry05):

Salut,ai incercat una in aceste metode?

| RAY a răspuns:

Acele patratele le avem cu toti ele nu trebuie facute, pe piept avem muschi, peste muschi este grasimea, deci trebuie cardio si o dieta proteica
http://ray25tm.blogspot.ro/p/sportalimentatiestil-de-viata-sanatos.html

dar desigur peste noapte e imposibil plus daca genetic nu esti programat sa ai patratele slabe sanse

| K0sti a răspuns:

Cel mai repede!
http://i.imgur.com/0DzlJVP.jpg

| Madesz a răspuns:

Sunt fata si am cateva,, patratele". Am stat culcata, si cu picioarele ridicate ( la 45° ), cate 5 minute pe zi. In 3 saptamani am facut cateva. Imi dai facebook-ul tau?

| NoRegretsxx a răspuns:

...si eu vreau sa ma c** curcubee si sa am un unicorn.

| Moonlight15 a răspuns (pentru NoRegretsxx):

Si un ponei daca se poate!laughing

| NoRegretsxx a răspuns (pentru Moonlight15):

Pai da.zi si tu...

| LimonadaBaa a răspuns:

Daca ai grasime pe burta e imposibil sa faci patratele intr-o luna.Trebuie mai intai sa dai jos grasimea.

| Moonlight15 a răspuns:

De ce un model de fitness se chinuie ani de zile sa faca un abdomen spectaculos cu "ajutoare" de mii de euro, ca sa faci tu patratele intr-o luna? Nu are bai baiatule logica, nu ai cum sa faci. Are 12 ani, ce te astepti de la un plod?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Moonlight15):

La 12 ani la fel gandeam si eu, numai ca eu nu puneam intrebari pe TPU, cautam pe google.Nu stiu de ce-i trebuie patratele la 12 ani, ca oricum n-o sa arate bine, chiar daca face 6pack, pentru ca restul corpului nu o sa fie dezvoltathappy.

| NoRegretsxx a răspuns (pentru Moonlight15):

Subscriu!

| clomid a răspuns:

Stiu o metoda se poate si in cateva zile daca stii ce exercitii sa faci