| alxalx a întrebat:

Cum sa cresc mai inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ajutorul unui sport de înălțare: înot, volei, handbal, baschet.
Nu uita să consumi și fructe și legume cât mai proaspete.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Sunt niște pasile,dar dăunează foarte rău grav sănătății,sunt ca niște droguri deci nu îți recomand să îți iei,să știi că unii oamenii la un moment dat rămân pe loc iar după ceva timp cresc mai mult,așa se întâmplă la toată lumea, dacă vrei să iei acele pastile îți vei dăuna grav sănătății, baftă!

| SamSon a răspuns:

Fa si tu innot happy

| Roxy013 a răspuns:

Poti sa cresti mai repede prin sport ex inot, polo, tenis etc ceva cu miscare fizica rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intindete in fiecare zi la bara

| Roxy013 a răspuns:

Prin sport