| AfloareiRazvan a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa cresc mai inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai nu putem sa crestem mai inalti cu un anumit remediu, cel mai mult poti sa te dezvolti practicand sporturi(baschetul, voleiul sunt un sport in care poti sa te inalti.)Sper ca ti-am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| Uoana a răspuns:

Nu putem.

| stelyii a răspuns:

Intinde-te pe bara...prinde-te cu mainile de ea si lasa-te asa greoi in jos...si facand asa poate vei reusi, depinde si cati ani ai, sau poti juca baschet. sportul pune bine ampreta pe corpul uman.

| AnnyJonathann a răspuns:

Facind mai mult sport si mincind sanatos si sa te intinzi la bara dar mai bine intreaba pe profesorul tau de sport de la scoala sau daca nu esti la scoala mergi la unul de sport.

| HocusPocus a răspuns:

Buna!
Trebuie sa faci mult sport: inot, handbal, basket, volei.
Si sa mananci sanatos: fructe si legume (multe)
Pa!happy

| ruxizah a răspuns:

Ca sa cresti mai inalt va sport. Joaca basket.