| supremxxxoxo a întrebat:

Cum sa dorm pe orizontala? Inseamna pe spate, burta... FUNDA VOT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Inseamna ca pe spate, cu fata-n sus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei un tranchilizant pentru cai și cum te pui, așa stai. Acum să fim serioși, dacă nu poți dormi într-o anumită poziție de ce să te chinui, oricum o să te zvârcolești până te faci ghem și adormi ca trăsnit în vechea poziție.
Dacă ești puțin cocoșat, mai știu eu, folosește un corset medical.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Orizontala inseamna si pe spate si pe burta