| Sandra21cta a întrebat:

Cum sa fac ca sa imi creasca sanii in mod natural? Exista uleiuri, creme ceva care sa aiba efect? Voi ce ati folosit? Mentionez ca am 22 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

La 22 de ani, deja ești complet dezvoltată.
Dacă până acum sânii tăi nu au ajuns la dimensiunea dorită de tine, nu mai ai șanse de a crește pe cale naturală.

| Azµre a răspuns:

Nu, decât silicoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există nimic decât silicoane şi nu-ţi recomand operaţii, lasă-te aşa cum eşti.
Te pup!

| JiTerra a răspuns:

Eu nu folosesc..nici nu am folosit nimic.[am 15 anirolling on the floor] dar cunoc persoane mai ari care mi-au spus ca seara inainte de culcare [chiar in pat] isi masau incet sanii :d au repetat asta in fiecare noapte si s-a dezvoltat..eu nu am incercat..am zis ca am timp laughing dar poti incerca happy