| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau musci! Cum sa fac fara sala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai faci parkour in fiecare zi O sa vcezi schimbari cam intr-o luna!

A da si mananci multe legume!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun faci toate astea de mai jos dar daca fumezi afecteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac in fiecare dimineata flotari, abdomene trag la gantere si se vede ceva happyam inceput acu 2 saptamani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci de toate exercitiile si sporturile cit mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1000 d abdomene p zi 120 d flotari mananci bine bei apa multa si ridici greutatzi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suneti-mi si mie va rog cum fac un joc care imi zice ceva de corupt sunetul merge cand intru in joc da nu imi apare imagine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E onorabil sa-ti ajuti parintii cu caratul lemnelor iti trebuie multa ambitie si incearca sa te fortzezi. Fac exercitii zilnic(execptie duminica) ma fortez cu grija, sincer pentru mine fortz conteaza eu ii dau pe toti din liceu la skandenberg si sunt intra IX. FRatele nare muschi mari vizibil dar forta lui ma uimeste 100 tractiuni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci adjimanii pina nu te dor miinile sau cind nu mai poti.
Dar sa mai faci 50 de asezari si de la 10pina la 50 sau 60 de flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va recomand relaxarea ca e mai buna decat toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ridic foarte multe lucruri grele si mananc foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata faci multe flotari genoflexiuni abdomene si nu mananci nimic la pranz incerci sa mananci cate mai multa carne pana seara nu mai mananci nimic si seara mnanci o supa de pasare iar cand te culci mai faci un rand de flotati abdomenne si genosflexiuni in fiecare zi la fel si intr-o luna faci niste muschi de nu-ti vine sa crezi mai ei o luna pauza iar apoi luna urmatore la fel si intr-un an nu te mai recunosti ridic multele cu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa faci muschi trebuie sa mananci 50g de spanac pe zi si sa incepi cu 10 flotari in pumn si 100 de abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci muschi pana nu mai poti cazi la pamant adica abdomene genoflexiuni floteri tras de fiara si sa alergi 5 km.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as zice sa alergi sa faci abdomene flotari genoflexiuni dar nu in exces poti juca fotbal tenis etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau un sfat in fiecare dimineata te trezesti maninci sifaci 50 de flotari 50de abdomene 50 de genoflectiuni si in fiecare dimineata mai adaugi 10 / 20 pe langa cele pe care le faci de obicei si in 2 /3 luni o sa ai niste muschi de o sa se uite fetele tarasi la tine crede-ma am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai buna metoda ca sa faci muschi e sa faci un sport si sa nu ei pastile pentru ca nu-s bune (vo spun din propri experenta )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate fa flotari abdomene si genoflectiuni in 0 de zile am avut 24 in brat 86 in spate si patratelewinkingiti recomanda flaviusbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am urmat sfatul am 12 ani si musculatura mea e foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc Damian Dorel sunt din Galati si muncesc in Portul Mineralier Arcelor Mittal avand meseria de pregatitor sarja (lopatar) si vreau sa spun ca aspectul meu fizic nu arata prea rau ci din contra intr-un an de zile am pus pe mine muschii pe care i-as fi pus intr-un an de sala si bineinteles fara proteine sau alte chestii toxice. MINTE SANATOASA INTR-UN CORP SANATOS

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci flotari, abdomene, geno flectiuni si alergare pe teren denivelat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 14 ani si pot sa spun ca nu e nevoie sa faci mare sport pentru a face ceva muschi eu fac 50 de flotari odata si fac asta odata pe saptamana si acum pot sa ridic greutati de pana la 60-70Kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa si tu niste flotari si niste abdomene in fiecare zi. nu conteaza cate poti sa faci acum cu timpu o sa vezi ca o sa poti sa faci tot mai multe si o sa ai rezultate(iti spun din propria experienta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 - te lasi de fumat
2 - te lasi de baut
3 - te lasi de droguri
4 - te lasi de lenevit
5 - te lasi de uitat la tv
6 - respecta programu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sa-mi zica cineva
pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Am 15 ani 1. 66, 67... 50, 55 kg ...cum ziceti ca as putea incepe mai bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ex sa fac pentru bicepsi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TE Antrenezi dimineaţa şi sara 2 ore după mîncare!