| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gasit pe un forum sa iau "creatina pe baza de fosfat" si sa trag de fiare.asa am si facut, 1 ora pe zi cu doza dubla decat scria pe cutie si in 7 zile s-a cunoscut cum nici eu nu ma asteptam, success all... app nu am fost la sala am tras de greutati obisnuite.va recomand ca inainte sa luati creatina sa va antrenati pentru a putea face 1 ora de exercitii, pentru ca daca luati de la inceput si faceti decat 5 minute se iroseste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca multe mancaruri sanatoase lactate, carne, oua si multe fructe si cel mai esential : fa laba multa big grin sa vezi ce muschi o sa ai intr-o saptamana... asta daca faci prea putina laba big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cun sa fac sa ma dezvolt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot face muschi daca nu merg la sala? rasp va rog...add daniel_bxc_2008

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se fac muschi fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci exercitii o zi da unu nu si mananci mult si dormi asa fac eu si am obsevat k a inceput sa mi se mareask masa musculara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara munca nu ajungi nici unde poti sa faci acasa flotari abdomene tractiuniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wsd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci si muncesty 1 saptamana sa faci boltari si an ritmu asta faci si muschi da si slabesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mancat ceapa si masline o saptamana si am niste gambe uriase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu faci sport si mananci sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te duci la wc te fortezi bine pana cand iti iese ochi din cap si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mananc sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori cine stie ca nu poti face muschi fara miscare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proteine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti sa faci muschi in o saptamana fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mananc sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fac flotari pot avea muschi cool?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fak flotari pot avea muschi cool?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca multe proteine adica:lactate degresate, carne de pui si de vita, oua.Si multi carbohidrantii:paste, cartofi, paine, cereala naturale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca cat mai mult frate(garantat) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terminati ma cu prostiile... eu fac antrenamente fara sala fara haltere fara alte prosti...eu fac flotari cate 150 pe zi si 200 de genoflexiuni pe zi.si in plus trebuie sa te fortezi ca sa ai muschi... acu am 18 ani daca iti arat musculatura mea cazi in cur eu de mic fac de la 10 ani asa ca datii dtrumu la TREABAwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei ei eu am 16 ani si ii duk pe toti la skandel sin liceu. Am unceput cu flotari abdomene ridicari la bara si alergat, si acum fac 60 flotari 100 abdomene 30 ridicari la bara. Inceraca si tu cu minimu si o sa vezibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ce crezi ca poti face? sa faci exercitiu dar sa fi atent si la ce mananci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alergari, flotari (etc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridici greutati fugi in fiecare seara mult...etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridici grutati