| RoxAnana a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa un baiat? adica vb la tel, p mess si el ar da semne ca ma plae dar nu vreau sa aduc eu in discutie subiectul asta. acum cateva seri l-am visat ca ne sarutam si apoi am ramas impreuna si mereu imi da p mess :* si nu stiu cum sa fac sa ajungem la acelasi subiect (o posibila relatie sau nu) deci ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti iei inima in dinti si sa-l intrebi. Din moment ce iti da semne ca te-ar place.Invita-l la un suc sau la plimbare si spune-i "Stii, mie imi cam place de tine..."

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunteti culmea frate! :. chiar nici atat nu puteti face? pana la urma asta tine de voi! daca tipul ala te place, te place asa cum esti si gata! ...pana la urma tu stii mai bine cum esti, cum arati etc...

| ragaman a răspuns:

Unde e subiectul medical in intrebarea ta?
oricum ai putea sa-i dai lorazepam(il adoarme) de la farmacie si asa sigur va dormi langa tine. tentant nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa ma contactezi aici fanky_stile_robert_2008

| Marcella a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i. Ce ai de pierdut? Poti avea de castigat... Poate baiatul e timid...

| ronaldo07 a răspuns:

Fa tu primul pas.intreaba-l daca ii plc de cineva sau daca ii plc d tine.gasesti tuwinking

| Anton_Daniel_2001 a răspuns:

Sarut mana, domnisoara Roxana. Revin dupa 10 ani cu o intrebare care ma macina profund: Ati reusit sa combinati baiatul ala, sau deja aveti familie si copil cu altul?