| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma trezesc devreme? Inainte ma trezeam pe la 6-7 dimineata si acum nu mai pot pur si simplu...Si eu daca nu incep dimineata devreme apoi toata ziua e pierduta...E drept ca ma si culc cam tarziu pe la 12-1 dar inainte ma culcam la fel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu stii sa pui o alarma la telefon?

| Hace a răspuns:

Iti trebuie mai multa determinare. Incearca sa te trezesti o saptamana la ora stabilita si dupa aceea organismul tau se va invata cu acest bioritm si nu vei mai avea nevoie de ceas. Numai bine happy

| EllyClau a răspuns:

Uite,si eu avem aceeasi problemahappy eu pana in clasa a-10-a am fost de dupa amiaza,acum, sunt de dimineata(si fac si naveta Navodari-Ct) incearca sa tot exersezi, in timp, o sa observi ca organismul se obisnueste cu ora aceea(niciodata sa nu schimbi ora, daca e 6 asa ramane)