| alma200033 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma racesc dc cineva de langa mine ii racit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Ai putea să iei vitamine, dar nu știu în cam cât timp te ajută. Să știi că și eu am fost la fel ca tine, dar am făcut timp de un an Moldamin, dar cică acum nu ar mai fi pe piață. Dacă mai e pe piață, ți-l recomand, dar trebuie sa faci minim 1 an sau poți întreba un medic de specialitate sau cel de familie cât timp îl poți face. Dacă nu mai e pe piață, te duci la consultație la medic.

| Tiopevuz a răspuns:

Ia vitamine pentru imunitate