| AlessiaPandaa a întrebat:

Cum sa faci stop cardiac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu zic reteta dar pot sa dau un indiciu: producatorul de moarte prin SC se gaseste in mall, magazine si benzinarii. Cumparat in cantitate mare garanteaza moartea ipso fact. Era sa mi-o iau pe cocoasa cand eram copilot pe tir dar le-am lasat si mi"am revenit

| sierra1 a răspuns:

Mai bine nu!