| ioana_5813 a întrebat:

Cum sa ma mai ingras putin la picioare? Si sa am funduletul mai are?[fundaaaaaaaaaaa][mare]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin operatie chirurgicala care te costa mii de euro asa ca incearca sa te dai pe langa un multimilionar si ala iti da bani sa te faci cum vrei.

| roksy a răspuns:

Daca faci sport, exercitii pentru piciare, fese iti dezvolti musculatura si o sa arate mai frumos pentru ca daca mananci mai mult cu speranta ca te ingrasi nu ai garantia ca se pune unde vrei tu poate se depune in alta parte si se pune tip grasime deci nu e bine