| andreeeaaa a întrebat:

Ce as putea face sa ma ingras putin la picioare? dar nu f mult.

4 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Fa sport. cauta exercitii pentru picioare pe youtube
http://www.you-tube.ro/minute-legs-v16413.html

| rey a răspuns:

SPORThappy. in prima faza slabesti putin apoi fundicul multdoritwinking.

| .exe a răspuns:

Vitamine

| iasminhappypills a răspuns:

Well, depinde ce varsta ai. Daca esti adolescenta ca mine nu te astepta sa pui prea mult, bine, depinde si metabolismul, pentru ca esti in continua crestere. De ex eu mananc incontinuu, toata ziua si cred ca dac una din colegele mele ar manca cat mine ar avea 100 de kg acum dar pe mine nu se pune, cu niciun chip, deloc. Lasa picioarele asa cum suntwinking nu cred ca vrei sa fi grasa, asa cred si eu ca sunt slabutza la picioare dar pentru varsta mea sunt bine, adica se poate spune ca m-am ingrasat slava domnului:*