| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi prelungesc erectia? Am 42 de ani si acum ceva vreme nu aveam problema asta...Sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi la un urolog cu experienta in probleme de dinamica sexuala. Fara jena si fara probleme, multi barbati de varsta ta se confrunta cu asta, dar numai cei maturi si responsabili si-o asuma si o trateaza. Sunt numerpase tratamente si au mare succes.

| MissCamelia a răspuns:

Buna.banuiesc ca are de-a face cu inaintarea in varsta. sfatul meu este sa consulti un doctor de specialitate

| paul0013 a răspuns:

Normal ca trebuie sa mergi la medic...

| funnymantm a răspuns:

straight face sincer nu stiu de ce mai intru pe TPU cand vad raspunsuri de genu.
Problemele de erectie s-a demonstrat de foarte mult timp ca au origine psihica. ah si ghici ce, daca te duci la doctor o sa iti dea medicamente de la un psihiatru.
Incearca sa privesti un act sexual prin mai multe prisme. fa-o interesanta, fa scenarii. poti face asta si in cap. incearca sa simti intensitatea aia care exista cand esti tanar. amplifica fiecare atingere, sunet etc.
sau... Bea vin rosu big grin Sange de taur "bun pentru femei cand o beau barbatii" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Consultă un medic urolog pentru diagnostic diferențial și instituirea unui tratament în funcție de nevoile tale.
Sănătate.
Pa, pa.