| Ghita0029838282 a întrebat:

Buna, am o problema la penis, am o durere foarte ușoară la testiculul drept și erecția nu mai e la fel cum era. Tin sa menționez ca sunt la începutul vieții sexuale. Vreau sa apelez la voi, poate ma puteți ajuta, nu vreau sa merg la medic dacă nu este atât de grav. Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cate ori te masturbezi pe zi?

| Ghita0029838282 explică (pentru darrio2007):

Făceam o data pe zi, și am avut și contacte sexuale

| darrio2007 a răspuns (pentru Ghita0029838282):

Nu e mult. Dar o problema ai acolo. Mergi la un medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai folosit prezervativ la sexul pe care l-au facut pana acum?
Daca nu ai folosit, atunci este posibil sa fii luat o boala cu transmitere sexuala care ti-a afectat si testiculul.
Recomand sa mergi de urgenta la medic!

| Ghita0029838282 explică (pentru Violleta2022):

Nu am folosit prezervativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ghita0029838282):

Mergi urgent la medic, ca-i posibil o boala cu transmitere sexuala destul de grava, daca deja ti-a afectat testiculul.

| helpforyou a răspuns:

Vad ca dureaza de 7 zile, asta inseamna ca este o broblema care trebuie vazuta de un medic specialist. Orice sfat dat aici in online, decat acela de a merge la medici, poate fi eronat.

Fa-ti curaj si mergi urgent la medic.

| Robert2526 a răspuns:

Descrie mai pe larg, ce s-a intamplat. De cat timp te doare? Ce altceva ai mai observat?

| Ghita0029838282 explică (pentru Robert2526):

Mă doare de vreo 7 zile

| Gugustelut a răspuns:

Cu trecerea timpului, usor usor o sa observi ca intra cum iesea.

Kiss love!