| Ry0010 a întrebat:

Cum sa scap de durerile de sani si care ar putea fi cauzele? FUNDA happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu crezi ca o vizita la medic te-ar scuti de aceste intrebari?
Nu ezita si cre sfatul medicului!
Daca durerile sunt doar in perioada CM, nu prea ai ce sa faci.
Dar daca ele persista, nu ezita si fa un drum la medic!
O zi buna happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Durerile sunt constante sau doar in anumita perioada a lunii? Daca sunt constante eu zic ca nu-i ok si sa mergi sa-ti faci un consult.

| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici 6 trucuri care te ajută să scapi de durerile de sâni: http://www.ele.ro/......e-ele-4739