| carmelita a întrebat:

Cum as putea sa scap de durerile de cap?
Uneori ma doare capul de numai pot!

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Bea un ceai de tei si ia un nurofen si intinde-te in pat si stai cam 2 ore asa si vezi pe urma daca ti-a trecuthappy

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poate sa fie de la stres si oboseala durerea de cap dar daca nu trece cu medicamente si tine mai mult timp trebuie urgent mers la medic. Poate fi provocata de tumori sau infectii si nu e de gluma!

| ydaa a răspuns:

Pai poate sa fie stresul devina si mai bine relaxeazate 2-3 ore sau poate fi o raceaa sau o simpla durere de ca ia o aspiirina sau un algocalmin sau un nurofen vezi si cu ce ai prin casa sau faci un masaj pe frunte a si daca suporti ceaiu fatzi unu eu nul suport

| IQOnly a răspuns:

Ia medicamente. Ceva pentru durerile de cap, daca nu functioneaza du-te la doctor. S-ar putea sa te doara capul din cauza stresului sau a muncii.

| blogger a răspuns:

Material romanesc oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Denny_7411 a răspuns:

Incearca sa nu te enervezi. fii calma... bea un ceai de tei! Respecta cele 3 mese ale zilei. Fa o plimbare la aer curat, sa nu stai mult la calculator sau televizor. medicamentele nu cred ca ar fi o iesire din situatie... poate sa aduca la mai rau, parerea mea)), iar in cel mai rau caz ar fi mai bine sa vizitezi un medic. Pa`Pa.