| METALL2000 a întrebat:

Cum sa scap de rosul unghiilor? Timp de doua saptamani nu mi le-am mai ros si acum sunt mari si imi vine sa le rod laughing, Ce sa fac? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Intreaba la farmacie. Exista un lac sau o subsltanta si nu o sa iti vina se le mai rozi pentru ca o sa aiba gust neplacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cu ardei iute pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai manichiura facuta in permanenta, pentru ca atunci cand le vei vedea ca sunt frumoase - poate nu iti va veni sa le strici. Mana este o carte de vizita. Gandeste-te ce urat arata roase si cate bacterii bagi tu in organism de fiecare data cand le rozi.

| Ekcstsy a răspuns:

Mai taie din ele da-le dracu!

| Чернобыль a răspuns:

Mai taie din ele da-le dracu'!

| Schwarzz a răspuns:

Taiele cu drujba.Este rapid si sigur, iti garantez.

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Taiele cu ungheralaughing

| TheEvilCat a răspuns:

Taie-lelaughing

| LoryZuzu1 a răspuns:

Buna.da si eu mi le rod, dar mi-a zis o prietena ca exista la farmacie un lac de unghi ..nu stiu cum se numeste, dar stiu ca daca ati dai cu el pe unghi este sarat ..sau ceva de genul.si cand vrei sa ti le rozi nu o sa poti laughing Intreaba si tu la o farmacie (oricum sigur exista laughing ) happybig grintongue Funda? pliz...

| ada8476 a răspuns:

Cere oja aamara asa se numeste

| mikutsalove a răspuns:

Eu cred ca daca nu le-ai ros 2 saptamani nu le vei roade de acum in colo. Si eu mi-am ros unghiile pana cand la un moment dat am zis ca.dc sa le rod? Si m-am lasat 3 saptamani si vazand ca cresc ...nu le-am mai ros..ca sa ma pot da si eu cu ojawinking