| LucianCosmin17 a întrebat:

Cum sa scap de senzația de greata repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Mananca lamaie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieși afara și trage profund aer în piept, inspiri și expiri de mai multe ori.

| LucianCosmin17 explică:

Am uitat sa specific că aceste senzații de greata le am când stau întins în pat și se formează undeva la gat niste bile de aer și când mă ridic în picioare râgâi