| Bismarck_Aura_1997 a întrebat:

Cum sa scap de sinuzita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergand la doctor. In faza incipienta se poate trata. Ulterior numai operatia.

| darrio2007 a răspuns:

Cu tratament prescris de doctor.Nu cu sfaturi de pe TPU.

| minrest a răspuns:

1. Te duci la medic si nu te opresti pana nu esti bine. Adica el iti da trament, mai elimina o posibilitate, mai o analiza, ceva, iar o consultatie. Dar iti trebuie un doctor bun. 2. Te duci la vara la mare pentru vreo doua saptamani. Mie mi-a trecut definitiv sinuzita cronica, dar nu merge intotdeauna. 3. Faci inhalatii de aburi de apa sarata. Te interesezi bine cum se fac. 4. Dumnezeu sa te ajute, copil bun. Dumnezeu te va ajuta sa scapi de orice problema actuala sau sechela din trecut, ba El chiar le va intoarce in favoarea ta.

| kim0 a răspuns:

Cu cancer!