| BadGirl28 a întrebat:

Cum sa scap repede de bubitele de tantari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catalin2495 a răspuns:

Poi ar merge spirtul pentru ca are alcool si le usuca, ar mai fi acea solutie "Mixtura", solutie mentolata ce te scapa de mancarime si in caz de urgenta...saliva big grin Contine sare si trece repede happy Ma bucur ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Otet sau spirt.

| Awesome a răspuns:

Peritol sau pudra cred ca daca vrei da si putin spirt rivanol

| alinalovey a răspuns:

Rivanol si pe urma aplici o creme de galbenele