| Deea_2510 a întrebat:

Cum sa scap cat mai repede de bubitele dupa epilare cu ceara.adica de acea mica iritatie? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Din nefericrie, si eu patesc la fel. Te sfatuiesc ca imediat dupa epilare sa te dai cu putin spirt(in cazul in care mergi la salon, e imposibil sa nu aiba) si acasa cu niste crema.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După epilare dai cu spirt și apoi cu o cremă emolientă calmantă după epilare (chiar așa îi spune) și cedează destul de repede!
Pa, pa.

| annna a răspuns:

Trebuie sa te dai cu un balsam dupa epilarewinking

| iKatherin a răspuns:

Îţi trec repede, de exemplu daca te epilezi azi pe mâine îţi trec!