| AnYkA52 a întrebat:

Cum sa slabesc 5kg intr-o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Inlocuiesti mancarea nesanatoasa cu mancare bogata in fibre/proteine + mult sport (te duci si alergi) si te asigur ca slabesti mult mai mult big grin

6 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Cum sa ma ingras 5 kg intr-o luna?
Tu poti merge la alergat. in fiecare seara. Te imbraci cu ceva gros, sa transpiri mai tare.
Nu mai mananci ciocolata, nu mananci dupa 6.
Mergi si pe la sala+sauna.
Atat de usor e sa slabesti...

| AnYkA52 explică:

Multumesc vas da l toti fundita dar mai raspundeti si o sa va dau si voua va promit va pup si inca odata multumesc papabig grin

| kurinkita a răspuns:

E chiar asa greu? Luati-va mp3/4 /ipod/telefon/etc, porniti-l si dati-i drumul la jogging. 30-90 minute pe zi face minuni.

| byoana a răspuns:

MAnanci mai multe fructe si legume si mai putina mancare facuta in casa si dulciuri.Multa miscare.
bafta!
te-am pupat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mananci dimineata ceva usor, dupa-amiaza la fel ceva usor(salata, fructe, legume), si seara faci un sport, doua(aerobic, fitnes, jogging...etc), si sa nu uitam, seara nu mananci nimic si renunti la alimentele nesanatoase si cu multe calorii.Nu numai ca vei slabi dar iti vei face si un corp de invidiat.

| bruxellesman a răspuns:

1. sport, foarte mult sport.
voi gagicile din ziua de astazi si dintotdeauna credeti ca se poate rezolva totul fara a depune vreun efort!
apropo, cand ai facut miscare ultima oara?
2. alimentatia este foarte importanta:
mai multe legume si fructe, lactate, carne usoara(pui, peste)
2. 5-3 l de apa pe zi - elimina toxinele, asta o va cere organismul cand vei incepe sa faci miscare
3. incearca sa inlocuiesti cina cu un ceai indulcit cu miere de albine sau un pahar de lapte

P. S. dupa o luna astept o fotografie in lenjerie intima happy