| amorezul17 a întrebat:

Cum scap de afurisitele astea de cosuri ca am incercat o gramada de creme si remedii si tot apar, tin sa mentionez ca am 16 ani si 9 luni...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Zeama de lamaie.

4 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Cauta pe lady s, e o companie cam ca Avon, care vinde si niste creme foarte bune contra cosurilor.

| ioαnα a răspuns:

Apa si sapun.

| amorezul17 explică (pentru ioαnα):

Fac asta in fiecare zi si nu merge...