| Georgiana_Izabela_1993 a întrebat:

Cum scap de galma din spatele urechii stangi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Numai adresandu-te unui medic.

| Peaches a răspuns:

De cand ai galma? Ai fost la doctor?

| Georgiana_Izabela_1993 explică (pentru Peaches):

Ieri dimineata a aparut. ma deranja durerea. azi dim cand m-am trezit nu mai era asa de puternica durerea. dar ma gandeam ca ar fi posibil sa fie de la un cos sub piele?

| Peaches a răspuns (pentru Georgiana_Izabela_1993):

E posibil. Vezi cum e maine dimineata si daca este tot dureros nu mai sta, mergi la doctor.