| Darky000 a întrebat:

Cum se numeste boala, atunci cand ejaculezi, lesini pentru cateva minute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Vezi să nu fie hipertensiune!

| Darky000 explică:

Mi-a dat un prieten un video cu unu "transgender" si dupa ce o ejacuIat, a lesinat pur si simplu, adica a adormit. dupa 5 minute s-a trezit. Mi-a zis unu cum se numeste dar am uitat.