| Gabi1010 a întrebat:

Cum se numeste operatia de coasere a membranei vaginale? Adica sa fi dinou virgina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Himenoplastie (plastia himenului, refacerea membranei himenale )--- vezi in link :http://www.operatie-estetica.ro/chirurgie-estetica/plastia-himenului/

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ii vad rostul acestei himenoplastii. Sa fie chiar atat de imbecil cineva sa iti solicite asa ceva? Daca se considera ca virtutea unei femei consta in virginitatea ei gravitatea retardului se amplifica laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Himenoplastie

| Lawliet14 a răspuns:

Asa se numeste in Moldova? laughing

| Țoglă a răspuns:

Păi? Te prinde tati?