| Ionutz a întrebat:

Cum se poate scapa de, dependenta de distonocalm? Multumesc Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

E o dependenta periculoasa si e nevoie de consult de specialitate.Persoana respectiva trebuie sa mearga la medic in niciun caz sa nu incerce singura inlocuirea unui unui medicament cu altul pentru ca poate fi periculos.

| PopescuAdina a răspuns:

Totul tine de psihicul tau.
Pentru inceput incearca sa-l inlocuiesti cu ceva mai slab, apoi treptat treptat vei renunta.

| lovestoryofyou a răspuns:

Pai sa cauti sa iei de la plafar un ceai de calmare si gata