| Mariuszee a întrebat:

Cum se prepara Zyneritul, cel pentru acnee? Cum amestec cele doua flacoane? Pulberea în lichid sau cum? Și câte săptămâni îmi ajung dintr un flacon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Lichidul peste pulbere, agiți puțin și gata.Pe mine m-a ținut mult pentru ca nu l-am folosit regulat, aveam niște coșulețe mici, nu acnee. Oricum, funcționează. Usucă destul de tare fata, asa ca ia-ti o crema hidratanta special conceputa pentru tenul gras.Cred ca te duce undeva la 2-3 săptămâni dacă îl folosești în fiecare dimineață și seara. Bafta!

| Mariuszee explică (pentru BloodyLips):

Super.mersi mult

| BloodyLips a răspuns (pentru Mariuszee):

Cu placere happy