| IonutPetre12 a întrebat:

Cum se procedeaza cu autovaccinul? Am un furuncul si la spital mi-a iesit ca am ecoli si sa ma duc la Cantacuzino.Imi trebuie programare sa mi ia monstra? Cat dureaza toata pricedura? Ce fac daca se umfla din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Mostra! Furunculul este un monstru.
Uite, da tu un telefon aici: https://cantacuzino.mapn.ro/pages/view/93 si afli totul. Daca ai nevoie de programare, o si faci pe loc, cu un singur telefon. Analiza nu dureaza mult.