Întrebare recomandată | Beea5654 a întrebat:

Cunoasteti metode prin care as putea sa ma inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Practica inot, basket sau handbal.

| Céline7 a răspuns:

Buna,eu te sfatui sa-ti cumperi un cos de baschet si sa il pui in gradina la tine sau la un prieten si sa dai la cos cu mingea, ai putea juca si volei cu prietenii, eu am parcticat inotul 1 an si vreo 6 luni si am crescut destul de mult si m-am plictisit de inot...

| Niiiicu a răspuns:

Innot sau baschet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Practica innot, baschet, volei, te vor ajuta sa te inalti.
Te pup!

| Kenzorel112 a răspuns:

Baschetul este cel mai recomandatbig grin si tenisul te inalta. Succes nu te descurajabig grin

| ticataca a răspuns:

Te ridici pe varfuri :-) Dincolo de gluma, ce vrea sa insemne intrebarea ta? Ai vreo frustrate legata de inaltime? Daca este intemeiata poti consulta un medic.

| HarryPotterandGinnyWeasley a răspuns:

Practică baschet foarte mult.
Te ajută să te înalți.