| anonim_4396 a întrebat:

Îmi recomandați niște pastile de adormit instantaneu de la farmacie fără prescripție medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Emocalmwinking sau Calmogen plant pentru somn. Funda? big grin

| Andresso a răspuns:

Daca te culci mereu odihnit, a cui e vina? Fa si tu ceva in timpul zilei, treaba ceva, oboseste-te si sa vezi dupa ce somn o sa-ti vina.

Răspuns utilizator avertizat
| Smolbean a răspuns:

Nimeni nu îți dă asa ceva fără rețetă. Plus ca nu exista pastile de adormit instantaneu. Nici anestezia nu te adoarme dintr-o data.