| Rama89 a întrebat:

Cunoasteti remedii pentru. imbunatatirea circulatiei sangelui in maini si picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Buffy08 a răspuns:

Ceaiul cu 'gincobilova' este foarte bun.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba la farmacie pentru. ca vei gasi cu siguranta ceva pentru. circulatie

| alvil a răspuns:

Omega 3 din uleiul de peste oceanic. mai multe vezi aici: http://www.aloeverastil.com/......rever.html