| anonim_4396 a întrebat:

Am picioarele(mai exact talpile, gleznele) foarte reci si cred ca circulatia mea sangvina nu e prea buna.Cunoasteti remedii pentru imbunatatirea circulatiei sangelui?

Răspuns Câştigător
| Filip23 a răspuns:

Cel mai tare remediu este miscarea. Nu e nici o piedica in calea exercitiilor fizice. Faci ca la balet, ridici piciorul in fata, il duci in spate. Apoi in laterale. Poti sa simulezi si saritul coardei. Esti prea la inceput ca s-o iei cu baile calde si cu doctorii. Astea sunt pentru mosi.

2 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa mergi la un doctor...