| rox_8767 a întrebat:

Cunosc o persoana care nu mananca de 2 zile si ii vine sa vomite ce are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Unica solutie, fuguta la medic.

| Tourniquet a răspuns:

Daca nu ma mananca doua zile nu e bine. S-ar putea sa aiba un inceput de anorexie. Du-o/l la un medic! happy

Sanatate.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu ce are dar trebuie sa se duca urgent la medic happyAcolo va afla si ce are si se va si tratawinking
Multa sanatate!big grin

| gigiro a răspuns:

Daca esti tu, mergi la medicul ginecolog, si daca nu eti gravida, la cel de familie.Atentie insa ca daca esti insarcinata de putin timp nu prea poti sa afli cu siguranta.

| Roby67 a răspuns:

Nu e bine. Daca nu vrea sa mearga la doctor te rog sa o urmaresti si daca e nevoie cheama salvarea.

| sabela a răspuns:

Cred ca organismul se razbuna.De ce nu mananca? Vrea sa slabeasca?! De ce nu se duce la doctor?! Sa bea macar apa si un control nu ar strica.

| emanuelf a răspuns:

E o intrebare cu o mie de raspunsuri. Trimite-l la un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii inceputul anorexiei mai ales daca ea refuza sa manance...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar o cunosti?

| omudinliftutau a răspuns:

Trimite-o neaparat la doctor.
Doamne fereste, sa nu fie ce-a spus cryout ca e rau.