| larisa_4937 a întrebat:

Daca a-ti putea schimba lumea a-ti face o lume buna sau mai rea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oana23madrid a răspuns:

Una mai buna normal, ca destul e rea lumea in ziua de azi///

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As face lumea mai buna.

| Razvan a răspuns:

Pai ce se poate o lumea mai rea decat asta din zilele noastre?
Da, se poate vad in fiecare zi lucruri mai nasoale ca in ziua precedenta.Cat despre lumea buna, aia e pentru naivilaughing

| r8driver a răspuns:

Bine zici { daca } mai bunawinking

| mcrenma a răspuns:

Mai buna desigur.

| mikey a răspuns:

Salut.
Bineinteles ca as face-o buna, ca rea este deja.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aș face lumea mai bună, că rea este de mult timp!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice om ar alege o lume mai bună

| adelutza_9680 a răspuns:

As face o lume mai buna, normal.