| BuGsstormbunny a întrebat:

Daca acul la injecția subcutanata e scurt, injectia in brat se poate face si fără a prinde de piele, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Daca ai 10 ani experiență minim, da.

| AlinMrs a răspuns:

Nu, te poti duce im si in fond e mult mai confortabil sa faci cu pliu in 30°