| telefon06 a întrebat:

Daca alaptezi am voie sa mananc clementine?

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu sunt bune citricele daca alaptezi pentru ca o sa aiba copilu colici

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai voie. Nu ai voie pere, dovleac, intrucat acestea dau copilului colici.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Depinde ce varsta are bebe..si eu alaptez si mananc multe fructe(bebe are 5 luni) si mananc orice fruct