| anonim_4396 a întrebat:

Daca am bagat o inghetata in congelator ( dupa ce se topise dar a mai ramas si am bagat`o in congelator ) nu se intampla nimic daca maine o dezghet si o mananc din nou?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Pofta buna pe maine, o sa fie la fel de gustoasa si delicioasa. Daca nu-ti place da-o la vecina...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se întâmplă nimic, poţi s-o mănânci liniştită.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic dar probabil o sa aiba un gust mai naspa avand in vedere ca a fost dezhetata si apoi inghetata iar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde in ce forma s-a congelet la loc... daca nu o poti manca normal, atunci va fi nevoie de o lingurita

| kzd a răspuns:

Nu e nimic, dar eu nu mai pot sa o mananc dupa ca are gust cu gheata laughing

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Nu laughing. Atata ca o sa aiba o forma mai ciudata =]].In rest no problem o sa fie buna de mancat. Pofta buna!laughing

| Cristal11 a răspuns:

Va avea gust de apa chiar daca o dezgheti, chiar daca nu.
Si asta nu e categoria potrivita.

| BlackTime a răspuns:

Ce ar putea sa se intample...sincercclaughing intrebare asta ai pus-o ca nu aveai ce sa facilaughing)