| Etves_Simona_1980 a întrebat:

Daca am folosit mult timp foehnul, parul nu va mai creste cat trebuie sa creasca de obicei (aprocimativ1cm/luna)? Sunt foarte speriat ca parul meu nu va mai creste. Adica foehnul stopeaza ritmul de crestere? Astept raspunsuri...multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dragutzaonlineana a răspuns:

Nu are legatura cu ritmul de crestere a unui fir de par.Dar daca il folosesti in exces s-ar putea sa ai fire despicate. Sper ca te-am ajutat!happy

2 răspunsuri:
| danielaoprea a răspuns:

Temperatura crescuta ati poate arde parul

| Etves_Simona_1980 explică:

Multumesc mult de raspunsuri. :*