| adibl a întrebat:

Daca am fumat 3 tigari si nu mai fumez de o saptamana si azi ma duc sa fac analize la plamani oare se vede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se vede nimic, sfatul meu este să nu mai fumezi absolut deloc.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| adibl explică (pentru darrio2007):

Da ce se vede sau nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru adibl):

Ca ai fumat.Depuneri pe bronhiile pulmonare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se vede daca plamanii tai arata normal sau nu!
Ce-ar fi sa te lasi de fumat, totusi?
Nu te gandesti la sanatatea ta totusi?
Te pup!

| alexSMK44 a răspuns:

Da