| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam trei tigari acum o saptamana si maine ma duc la analize la plamani si ekg oare se vede doar de la cele 3 tigari ceva? dau funda! explicati-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Nu se va vedea absolut nimic. Eu eram prin clasa 10-a si bagam cam 8 tigari pe zi si am fost sa imi fac ceva analize si nu s-a vazut absolut nimic. Deci nu iti face griji.

| adibl explică (pentru einenebun23):

Dar eu fac la plamani?

| einenebun23 a răspuns (pentru adibl):

Pai si mie la plamani mi-au facut.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 3 tigari nu se vede nimic

| CiprianDoarEu a răspuns:

In ecografie o sa se vada tot, adica daca ai fumat, cat de afectati sunt plamanii tai, nu conteaza cand ai fumat.