| Andreea1095 a întrebat:

Daca am inaltimea de 1, 63-1,64 si 37 kg la o varsta de 19 ani inseamna ca sunt prea slaba? Nu stiu ce e in regula cu mine. Uneori imi spun ca ma pun sa ma ingras apoi in momentul urmator imi calculez fiecare calorie din fiecare aliment pe care il mananc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se uita niciunu la tine, o sa zica ca ai sida pentru ca virusul ala slabeste dupa un timp. Tu esti anorexica si ai nevoie de tratament.

| NoName0x0 a răspuns:

Pune mana pe shaorma dimineata, la pranz si seara!

| RedDeath a răspuns:

Aoleo! Esti schelet ambulat... fa ceva, ca o sa ai atat probleme de sanatate, cat si probleme amoroase - nu o sa iti gasesti un iubit, sau oricum, nu unul prea fain big grin